додому Бердичів Made in Ukraine в Бердичеві!

Made in Ukraine в Бердичеві!

264
0

Сьогодні, 22 лютого, у Бердичеві стартує ярмарок від українських виробників у міському палаці культури.

Бердичівлян запрошують відвідати універсальну виставку-продаж від учасників міжрегіональної виставки українських виробів. Організатори виставки рекламне агентство «Daiga».

Традиційно, ярмарок проходить у Міському палаці культури імені О. Шабельника. Триватиме 4 дні поспіль, від 22 до 25 лютого з 9:00 до 19:00.

На ярмарку представлена продукція українських виробників. Традиційно відвідувачі зможуть придбати різноманітні смаколики, сувеніри, глиняний посуд, теплий одяг натуральну косметику, товари для здоров’я, цейлонський чай, декоративні рослини та інші речі ручної роботи. Але не тільки дорослих тішить ця виставка, тут можна придбати іграшки та солодощі для малят.

Бердичівляни у захваті. Зі слів Анни, яка відвідує кожну ярмарку і купує товар для дому і подарунки для друзів, ми дізнались, що такі ярмарки слід проводити, адже можна заощадити купу коштів і зробити приємні подарунки собі та друзям.

Бердичівлянин Олег готовий витратити всі свої кошти саме на продукцію бджільництва, адже він сам цим займався довгий час, а тепер коли на пенсії і немає змоги хоче покуштувати карпатський мед.

Бердичівські виробники також можуть взяти участь і представити власні товари на ярмарку.

Поспішайте та придбайте те, що необхідно Вам і не забудьте прихватити й подаруночки іншим!