додому Бердичів Google проти нових назв вулиць міста Бердичів?

Google проти нових назв вулиць міста Бердичів?

219
0

Ще довго будемо пожинати плоди перейменування вулиць міської владою. Як заявляла керуюча справами виконкому Надія Махно, уся опозиція налаштована проти людей і перейменовує вулиці як заманеться. От і всесвітньо відома мережа Google теж бунтує проти Надії Махно та команди по перейменування вулиць.

На офіційному порталі Бердичева 29 липня було опубліковано рішення про перейменування вулиць міста. Зідно цього рішення вулицю Карла Маркса було перейменовано на вул. Михайла Грушевського. Але відкривши Google Maps ми бачимо, що вул. М.Грушевського позначена як колишня Ватутіна. Тобто враховуючи вищевказані факти можна сказати, що у нашому місті дві вулиці Михайла Грушевського: одна колишня К.Маркса, інша – Ватутіна.

Ми надіслали запит на ім’я міського голови, де просили пролити світло на дану ситуацію. Відповідь надала керуюча справами виконкому: «Так, дійсно, згідно рішення Бердичівської міської ради вул. К.Маркса було перейменовано на вул. Михайла Грушевського. Ця інформація висвітлена на офіційному порталі міста Бердичів. Стосовно неспівпадання інформації перейменування вулиць міста з Google Картами повідомляємо наступне: зміною назв в картах Google Україна займається спільнота Картограф Google (Google Map Marker), яка була проінформована про вищевказане рішення Бердичівської міської ради».

Отак у нас завжди, я не я і хата не моя. Якщо нам надали відповідь, то значить керуюча справами вже точно проінформована про помилку, але ніяких дій так і не вчинила. Людина, яка у вишиванці розповідала, що перейменування вулиць – це справа кожного бердичівлянина, так і не зробила ніяких дій, щоб відстояти назву вулиці. Тим паче, потрібно врахувати, що деякі люди у нашому місті вперше і користуються навігаторами, які підтягують по супутнику карти з Google. А Google приводить їх зовсім не на ту вулицю Грушевського.

vul_1