додому Без категорії Edcamp у Бердичівському міському ліцеї

Edcamp у Бердичівському міському ліцеї

63
0

У Бердичівському міському ліцеї № 15 відбулася (не)конференція.

Зазначимо, що Edcamp чи (не)конференція – це нестандартна форма підвищення кваліфікації, призначена для професійного зростання шкільних педагогів та отримання професійного досвіду викладачами шкіл. Завдяки новому дискусійному формату учасники (не)конференції самостійно визначають програму й хід заходу.

Такий формат прийшов в Україну із системи освіти західних країн і вперше з’явився у 2010 році у Філадельфії. В Україні перша національна конференція пройшла 23 і 24 червня 2015 року у Харкові. Друга – пройшла також у Харкові в 2016 році, 9 і 10 квітня. Третя – у Харкові в 2017 році, 29 і 30 квітня.

І наше славне місто Бердичів не відстає і йде в ногу з сучасністю. Адже у Бердичівському міському ліцеї № 15, 22 лютого, відбулась (не)конференція, на якій для діалогу та обміну досвідом згуртувались близько 200 учасників із Бердичева, Житомира, Вінниці, Новоград-Волинського, Черняхова та багатьох ін. міст і сіл України. Організаторами  команди ліцею стали  директор Івасюк Ванда та учитель Халімовська Ірина, учасники регіонального заходу.

Після оголошень та знайомства зі спікерами, освітяни мали можливість одночасно працювати у 9 локаціях, де стали активними учасниками діалогів, лекцій та майстер-класів. Ділились власним досвідом й самі вирішували, що саме є актуальним сьогодні.

Директор ліцею Івасюк Ванда зазначила, що педагог має йти в ногу з часом і потрібно бути «білою вороню», аніж «похмурою совою». Педагоги підтримали слова директора, адже самі прагнуть й готові до змін.

Програма у ліцеї № 15 розрахована на те, аби потім вчитель, повернувшись до роботи, міг креативно мислити і впроваджувати нове для школярів. Адже, завдання вчителя — відкривати нову перспективу роздумів учня ( Конфуцій).