додому Бердичів 90 – й день народження зустрів житель Бердичівського району

90 – й день народження зустрів житель Бердичівського району

87
0

Свій 90-річний ювілей 2 червня 2016 року відзначив житель села Семенівка Бердичівського району Рубаносов Карп Кирилович.

В гостини до іменинника завітали помічник народного депутата України О.В. Ревеги Софія Томашевська, голова райради Максим Самчик, заступник голови райради Олена Рудик, керівник апарату райдержадміністрації Лариса Котнюк, голова районної ради ветеранів Валентина Кроснік, Іванковецький сільський голова Микола Шеретун, сім’я ювіляра, родичі, близькі, односельчани.

Ветеран війни, вчитель історії, колишній директор Семенівської школи Карп Кирилович є поважною і шанованою людиною у селі. Його вихованці і випускники завжди пам’ятатимуть його уроки, а педагогічний колектив – мудрі поради і настанови. Сьогодні Карп Кирилович очолює ветеранську організацію у селі, займає активну громадську позицію. До його думки прислухається молоде покоління, з нього беруть приклад.

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди 90 – річчя ювіляру вручили Грамоту районної державної адміністрації і Грамоту районної ради. Безліч квітів, подарунки, щирі посмішки, теплі слова, дружні розмови та пісні – ось, що оточувало іменинника.

dd7e27d8910b