додому Бердичів 9 травня буде перекрито рух транспорту

9 травня буде перекрито рух транспорту

33
0

   У зв’язку з проведенням заходів приурочених вшанування подвигу захисту та визволення України з нагоди 74-ї річниці Перемоги, 09.05.2019 року рух автомобільного транспорту за центральними вулицями міста буде організовано таким чином:
– з 09.00 год. до 11.30 год. (під час урочистого зібрання громадськості) буде здійснено повне перекриття руху автотранспорту проїжджими частинами пл. Соборної, вул. Європейської та вул. Вінницької: від перехрестя пл. Соборної – вул. Житомирської до перехрестя вул. Європейської – вул. Данилівської та від перехрестя пл. Соборної – вул. Житомирської до перехрестя вул. Вінницької –вул. Одеської.
          Рух автомобільного транспорту на час перекриття спрямовано за вулицями Данилівська, С.Сідлецього, Пушкіна та Короленка.
– з 11.00 год. до 12.00 год. (під час урочистої ходи пам’яті від пл. Соборної до військового кладовища) буде повністю перекрито рух автотранспорту вулицею Європейською від універмагу „Ювілейний” до перехрестя вул. Європейської – вул. С. Сідлецького, до перехрестя вул. С. Сідлецького – вул. Пушкіна та вулицею Пушкіна до військового кладовища.
Просимо врахувати вищезазначений порядок руху автомобільного транспорту 09.05.2019 року автоперевізників, міські служби «радіотаксі» та водіїв приватного автотранспорту. О