додому Бердичів 7 чудес України відвідали Бердичів

7 чудес України відвідали Бердичів

312
0

28 жовтня організатор акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» Микола Томенко разом з журналістами відвідали місто Бердичів. Журналісти мали змогу оцінити історичні надбання Бердичева та найближчим часом продемонструють найцікавіші споруди та пам`ятки своїм глядачам.

Нагадаємо, що місто Бердичів вже набрало більше 5 тис. голосів і увійшло до цьогорічного ТОП -21 історичних міст та містечок України. Варто відзначити, що наше місто стало єдиним в Житомирській області.

Бердичів змагається поруч з такими відомими містечками як: Хуст (Закарпатська обл.), Біла Церква (Київщина), Галич (Івано-Франківська обл.), Диканька (Полтавська обл.), Канів (Черкаська обл.), Ніжин (Чернігівська обл.), Бердянськ (Запорізька обл.), Святогірськ (Донецька обл.), Теребовля (Тернопільська обл.) та Жовква (Львівська обл.)
Підведення підсумків та оголошення переможців всеукраїнської акції відбудеться в День української писемності та мови, 9 листопада.

А до 7 листопада включно на офіційному сайті акції «7 чудес України» триватиме Інтернет-голосування за найкращі історичні міста та містечка: http://7chudes.in.ua/opytuvannya-2016/

Варто відзначити, що місцева влада не поінформувала журналістів про прес-тур такого поважного конкурсу, а прийнята міською радою «Програма стратегічного розвитку туризму» носить суто декларативний характер та не містить під собою жодного фінансування.

Тому в популяризації туризму в Бердичеві лишається лише сподіватися на активних бердичівлян, які братимуть участь у голосуванні конкурсу «7 чудес України» та самих його організаторів.