додому Бердичів 7 червня в історії міста Бердичева

7 червня в історії міста Бердичева

89
0

1965 – На розі вулиць Училищної (сучасна Л. Карастоянової) та Карла Лібкнехта (сучасна Європейська) силами учнів середньої школи №2 створено парк: учні висадили садові та декоративні дерева. Згодом на цьому місці з’явився і фонтан (пам’ятний бердичівлянам за своїми декоративними водогонами у вигляді жабок).

Сьогодні парк практично зник, тут залишилось лише декілька яблунь, що ростуть перед фасадом будинку №16/7. На місці фонтану знаходиться пам’ятний знак до 2000-ліття Різдва Христового.

1996 – Рішенням Бердичівського міського виконавчого комітету №259 приміщення міського Будинку культури (Європейська, 21) передано у користування Бердичівської районної ради. Районна рада на базі будівлі організувала власний районний Будинок культури. Сьогодні місто проводить реконструкцію цієї будівлі, де буде в майбутньому розташовуватися міський театр.

2009 – У парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка відновлено давню традицію виступів духових оркестрів у вихідні дні. Вперше підіймати настрій відпочиваючим зголосився духовий оркестр машинобудівного заводу “Прогрес”, який в подальшому щонеділі з 17-ї по 19-ту годину виступав на літньому майданчику.

Джерело: http://berdychiv.in.ua