додому Бердичів 7 способів мотивувати себе до спорту

7 способів мотивувати себе до спорту

141
0
Big group of young jumping people with hands up.

1. Подивися на себе критично. Роздягнись, встань перед дзеркалом на повний зріст і підстрибни – так ти побачиш свої проблемні зони в русі. Цей простий трюк не тільки здорово мотивує, але і допомагає зрозуміти, над чим конкретно потрібно працювати.

2. Купи собі нарешті картку в фітнес клуб.

3. Запиши результати першого тренування. Після першого тренування зафіксуй свої результати в блокноті або смартфоні. Через два місяці зроби те ж саме і порівняй цифри. Усвідомивши свій прогрес, люди починають займатися в два рази інтенсивніше.

4. Навчися вірити дзеркалам, а не вагам. Коли ти качаешь м’язи, ти працюєш не так на схуднення, а на «якість» тіла. Воно може стати підтягнутим і пружним, але вага при цьому не зміниться або навіть трохи збільшиться, тому що м’язова маса важче жиру.

5. Заведіть блог. Постав собі за мету – відвідати 30 класів йоги за 30 днів або пробігти десятикілометровий марафон – і запропонуй друзям стежити за твоїми успіхами в блозі.

6. Почни бігати. Тим, хто ніяк не може визначитися з відповідним йому видом фітнесу, рекомендуємо почати з елементарних пробіжок. Причому по вулиці. Чим більше кисню надходить в твої легені під час тренування, тим більше калорій ти спалюєш. Пробіжка може тривати від 20 хвилин до години. Чергуй п’ять хвилин розміреного бігу підтюпцем і одну хвилину прискореного. Такий ритм спалює більше калорій і зміцнює серцево-судинну систему.

7. Чергуй персональні і групові заняття. Оптимальний режим: три через одне. Командна робота мотивує і додає енергії.