додому Бердичів 7 березня в історії міста Бердичева

7 березня в історії міста Бердичева

93
0

1919 – На початку березня війська Директорії УНР під керівництвом Головного Отамана Симона Петлюри розпочали контрнаступ, завдаючи відчутних ударів більшовицьким військам у районі Бердичів-Козятин-Житомир і підступаючи аж під Київ.

Цього дня війська Директорії визволили Бердичів.

1928 – Російський поет Володимир Маяковський, який напередодні виступив перед бердичівлянами у міському театрі з програмою “Слушай новое!”, прогулявся Бердичевом. Він відвідав костел Святої Варвари, у якому вінчався Оноре де Бальзак.

Цього ж дня Володимир Маяковський виїхав до Житомира. Відпочивши з дороги, Маяковський направився до театру, де також виступив зі своєю новою програмою.

2008 – Вперше у Бердичеві відбувся Міжобласний турнір з футзалу серед дівчат (вікова група 1990-1993 р.н.).

Окрім господарок змагань – команди ДЮСШ під керівництвом заслуженого працівника фізичної культури та спорту Володимира Броніславовича Керносенка – у турнірі взяли участь команди з Вінницької (м. Хмільник), Хмельницької (м. Полонне) областей та ще один представник із Житомирської області – команда з смт. Любар.

Кожна команда зіграла по три гри. Бердичівлянки отримали дві перемоги (10:1 у команди з Любара та 7:0 у команди з Полонного) та зазнали однієї поразки (1:5 від команди з Хмільника). Переможцями турніру стала команда міста Хмільника, яка набрала 9 очок, друге місце – ДЮСШ м. Бердичів, третє місце – команда міста Полонне.

http://berdychiv.in.ua/