додому Бердичів Освітяни району збирались напередодні Дня Знань

Освітяни району збирались напередодні Дня Знань

64
0

У вівторок, 30 серпня 2016 року, відбулося пленарне засідання серпневої конференції освітян району.

Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Бердичівського району у 2015-2016 навчальному році та завдання на 2016-2017 навчальний рік доповіла перший заступник голови райдержадміністрації, т.в.о. начальника відділу освіти Тетяна Наумчук, яка розповіла про стан та перспективи розвитку освітянської галузі району, досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти.

В обговоренні доповіді взяли участь керівники і педагоги загальноосвітніх шкіл – Валерій Бабійчук – директор Мирославської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Людмила Михальченко – директор Маркушівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, депутата районної ради, Ірина Гаврилюк – вчитель української мови та літератури Гришковецької гімназії, керівник районного методичного об’єднання учителів української мови та літератури, Ірина Білан – директор Швайківської ЗОШ І – ІІІ ступенів. Освітяни Бердичівського району підбили підсумки роботи, визначили основні пріоритети і напрямки педагогічної діяльності.

По завершенню обговорення педагогам вручили Грамоти та нагородили представників району відзнакою Президента України – ювілейною медаллю “25 років незалежності України”. За значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу їх отримали Ірина Білан – директор Швайківської ЗОШ, Микола Шеретун – Іванковецький сільський голова, Володимир Сінько – директор СТОВ «Озадівське», Олександр Стоцький – лікар – хірург Бердичівської ЦРЛ, Валентин Доброхотов – заступник голови обласної спілки учасників та ветеранів АТО «Схід».

Голова райдержадміністрації Едуард Томашевський привітав вчителів та вручив Грамоти кращим педагогам району. Зокрема було відзначено Олену Франчук – директора Скраглівської ЗОШ І – ІІІ ступенів та завідувачку районним методичним кабінетом Надію Бондарчук.

Загалом, атмосфера у залі вирувала тепла і доброзичлива. Відчуття свята для усіх присутніх подарували вихованці дошкільних навчальних закладів та майбутні першокласники загальноосвітніх шкіл району, а також артисти районного центру культури і дозвілля.