додому Бердичів 12 серпня в історії міста Бердичів

12 серпня в історії міста Бердичів

154
0

2006 р. — у мережі Інтернет за адресою www.fcberdychiv.pp.net.ua відкрився неофіційний сайт міського футбольного клубу “Бердичів”. Головним завданням адміністрація веб-сайту вбачає інформування про життя ФК “Бердичів”, про футбольні змагання, що проходять на теренах міста, району, області, обговорення навколофутбольного життя. Вже у 2011 році сайт змінює назву на “Бердичів спортивний”, змінюється і напрям його роботи: головним стає розповідь не лише про футбол, а загалом про спортивне життя Бердичева.

1995 р. — у міськрайонній газеті “Земля Бердичівська” розпочинається публікація серії малюнків майстра народної творчості Сергія Танадайчука, яка знайомить широке коло читачів газети з його творчістю. В це й же час у майстра немає ні власного житла, а ні майстерні. Сергій Танадайчук живе на заробітну плату двірника…

1994 р. — у Бердичеві померла Зоя Матвіївна Милашевська (1924-1994) – прозаїк, з 1970 року член Спілки письменників СРСР, яка народилася у Бердичеві в сім’ї робітника-залізничника. У 1964 році Зоя Милашевська надрукувала своє перше оповідання в республіканському літературно-художньому журналі “Дніпро”. А згодом були й інші твори – повісті “І знову дощ” (1966), “Повість про вчительку” (1970), “Кохання мужніх” (1976). На жаль, наступні книжки письменниці так і не дочекалися виходу в світ. Вони через економічні негаразди початку 90-х років та розвал книговидавничої справи в Україні так і залишилися в рукописах. Похована Зоя Милашевська в Бердичеві на загальноміському кладовищі.

1899 р. — у Бердичівському суспільному товаристві відбувся благодійний вечір танців. Під час вечора кожен з гостей вносив пожертви в загальну касу. Ці кошти згодом були направлені на утримання дітей-сиріт, які проживали в Бердичеві.

За матеріалами