додому Бердичів Пані за кермом!

Пані за кермом!

302
0

Сучасні реалії диктують свої правила і дівчина за кермом –цілком нормальне і звичне явище. А якщо Вас, представниць прекрасної статі, будуть «брати на кпини», сміло відповідайте: «Я належно пройшла навчання у Гришковецькій автошколі, а тому добре знаю правила дорожнього руху і відчуваю себе на дорозі впевнено та комфортно!»

Вже більше місяця минуло з останнього нашого уроку, усі ми отримали водійські посвідчення і впевнено здійснили перший крок у світ «автомобілістів». У душі на все життя пронесемо згадку про найкращих наставників-професіоналів, які доклали максимум зусиль, щоб «випустити» на дорогу досвідчених водіїв.

Говорять, що чоловіки з Марсу, а жінки з Венери, але це не стало нам на заваді! В Гришковецькій автошколі інструктори і педагоги змогли розпізнати премудрості Венеріанської мови і гідно відстояли кожне наше «дивакувате» запитання.

Жіноча більшість нашої групи може запевнити кожного, що вивчити ПДР можливо, тим паче, якщо керуючий процесом навчання – Троцюк Валентин Володимирович, тоді знання летять у голову, як та ракета, швидко і на довгі роки.

Тепер ми отримуємо велике задоволення від «їзди з вітерцем», а зовсім недавно навіть не могли уявити, як керувати автомобілем, коли педалі три, а ноги лише дві. Досвідчені інструктори знайшли час і місце для кожного учня автошколи, щоб якісно і комфортно провести навчання з водіння авто.

Ну що, дівчата, тепер нам ніхто не дорікне, що ми не можемо «адекватно» пересуватися по дорогам. Але ж водій той, хто добре знає правила дорожнього руху і здатен швидко орієнтуватися в будь-якій ситуації, приймаючи відповідальні рішення, а жінка це чи чоловік – неважливо.

Автошкола при Технічному ліцеї навчила нас, представниць прекрасної статі, по-іншому оцінити дорожню обстановку. Ми змогли на належному рівні пройти екзаменаційну перевірку в Сервісному Центрі МВС , порадувавши своїми знаннями керівника структури Романського І.В. який в свою чергу відношенням та повагою до майбутніх водіїв запевнив, що ніякі корупційні схеми не допоможуть отримати незаконно посвідчення водія. Тільки уміння та знання дорожньої справи будуть вірним супутником в дорозі. Дякуємо керівнику Сервісного центру Романському Ігорю Васильовичу за Європейський підхід до надання послуг та викорінення шаблонних методів роботи в новоствореній структурі МВС.

Так от що, чоловіки, вам доведеться змиритися з нинішнім становищем. Кількість «автоледі» з кожним роком все збільшується і збільшується. А ми, в свою чергу, обіцяємо не фарбувати губи на дорозі, відволікаючи вас від керування авто.

Від усієї нашої групи хочемо висловити подяку директорові ТОВ «Технічний ліцей» Вельмику С.Б, а також всім педагогам і інструкторам цієї автошколи. Щирими словами вдячності і любові від слухачки, досвідченого педагога, а нині вдячного слухача Зозулинської Тетяни Миколаївни. Хочемо запевнити Вас, що ми на дорозі Вас не підведемо!

«Гришківецька автошкола в нашій області відома,
Тут чудовий колектив вчителів та водіїв.
В ній Борисович керує і свій час він не марнує,
Всіх із радістю стрічає і надії не втрачає,
Що усі знання здобудуть й дійсно водіями будуть.

Ми також прийшли до Вас, щоб отримать майстер-клас.
Водіями мрієм стати, а для цього мусим знати,
Куди рухатись і як, де який дорожній знак.
Ми вчимось зрушити з місця, як проїхати перехрестя
Вчасно на гальма нажати і дорогу іншим дати

Тим найбільше вдячні ми, хто вчив бачити ями
Рівно в «дворик» заїжджати, задом у гараж здавати
І по «змійці» їхати вправно. Все робити вміло, плавно

Вам бажаємо терпіння, не втрачати свої вміння,
Та їх іншим передати і за це подяку мати.
Нам знання давав Троцюк з нами мав не мало мук
Каже: «Правил не вчите.-Отже тести не засте!»

Здамо тести і водіння і покажем своє вміння
Будем їздити як аси і підкорм любі траси
Тож ми вас не підведем все що вчили збережем.
Будем їздити щодуху без порушень правил руху.

Наш директор просто клас – нас підтримував весь час
І відвідував щодня, стали всі ми мов рідня.
Тож на передодні свята, хочем щиро побажати:.
Будьте ж Ви усі здорові, живіть в мирі та любові!»

Кожного з Вас чекають водійські курси «за крок від дому»в селищі Гришківці та на Червоній горі в Будинку офіцерів. Приходьте і отримуйте важливі знання і професійну підготовку з водіння авто від досвідчених спеціалістів.

Вдячна учениця, а нині водій – Лісова Тетяна!