додому Бердичів 35 пожеж у Бердичеві та районі за минулий тиждень

35 пожеж у Бердичеві та районі за минулий тиждень

59
0

101 П О В I Д О М Л Я Е !

На території міста Бердичева та Бердичівського району протягом минулого тижня виникло 35 пожеж а саме:

12 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Білопільській. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
12 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловій квартирі в м.Бердичеві по вул.Котовського. Причина пожежі необережне поводження з газовими приладами.

13 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.Хажин Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
13 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві район Завідня. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
13 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловій квартирі в м.Бердичеві по вул.Котовського. Причина пожежі необережне поводження з газовими приладами.
13 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Червоній. Причина пожежі необережне поводження з вогнем
13 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.В.Низгірці Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

14 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Володарського. Причина пожежі необережне поводження з вогнем
14 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Серафимовича. Причина пожежі необережне поводження з вогнем
14 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Чуднівській. Причина пожежі необережне поводження з вогнем

15 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.В.Низгірці Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
15 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.Катеринівка Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
15 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.Гальчин Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

16 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.Скраглівка Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
16 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в смт.Гришківці Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
16 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Тургенєва. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
16 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.Осиково Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
16 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Червоній. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
16 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.Осиково Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
16 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Білопільській. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

17 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приміщені пологового будинку м.Бердичеві по вул.С.Сломницьких. Причина пожежі коротке замикання електро мережі.
17 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Зоряній. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
17 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.Червона зірка Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
17 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.Хажин Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
17 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.Лісова Слобідка Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
17 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Семенівській. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
17 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в м.Бердичеві по вул.Богданівській. Причина пожежі встановлюється.
17 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Газопровідній. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
17 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.В.Пятигірка Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
17 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Зоряній. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
17 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сміття та сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Житомирській. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

18 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.В.Низгірці Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
18 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Зоряній. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
18 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Червоній. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

19 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.Мирославка Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

Провідний фахівець Бердичівського
міськрайонного відділу У ДСНС України у Житомирській області
капітан служби цивільного захисту О.І.Охрімець