додому Бердичів 21 червня в історії міста Бердичів

21 червня в історії міста Бердичів

41
0

2010 р. — з 21 по 23 червня у Бердичеві в спортивному комплексі 26-ї артилерійської бригади пройшов IV фінальний тур Всеукраїнського клубного чемпіонату з настільного тенісу центрального регіону. Бердичівська команда вже четвертий рік приймає участь у змаганнях і усі попередні рази займала лише четверте місце. Але цього разу перемога посміхнулась саме нашим спортсменам: збірна команда “Крігер” під керівництвом тренера Анатолія Костенка здобула I місце, перемігши 12 команд з інших міст, та перейшла до Вищої ліги України. ІІ місце зайняла команда з Києва, а житомирська команда ЖДТУ зайняла ІІІ призове місце.

2009 р. — вперше після майже півстолітньої перерви у Парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченко на літній площадці для відпочиваючих заграв духовий оркестр. Оркестр духових інструментів під керівництвом Заслуженого працівника культури України Анатолія Тетьоркіна щонеділі з 17-ї по 19-у годину виконує як сучасні естрадні мелодії, так і композиції з класичного репертуару. Вхід на площадку вільний.

2008 р. — на вулиці Карла Лібкнехта, 49 (поряд з Жовтневою площею) відкрився новий торговий комплекс – супермаркет побутової електроніки харківської компанії “МКС”. Але історія супермаркету цієї фірми виявилась нетривалою: вже через рік у зв’язку зі світовою економічною кризою компанія “МКС” змушена була закрити своє представництво у Бердичеві, і в торговому комплексі відкрили свої відділи місцеві приватні підприємці, а комплекс змінив назву на нову – “МІКС”.

1925 р. — місцева газета “Голос праці” цього дня отримала нову назву – “Радянський шлях”. На шпальтах газети розміщується оголошення: “Сьогодні трудящі Бердичівщини вперше читають “Радянський шлях”. А поряд – заклик: “Даєш 5 тисяч “Радянського шляху”!”. Цікаво, що поряд з новинами життя Бердичівщини у цьому номері також можна бачити рекламні оголошення. Зокрема, рекламу пива марок “Пльзенське”, “Березневе”, “Мюнхенське столове”, “Чеський лежок” та “Баварське”, які випускає Бердичівський пивоварний завод.

За матеріалами