додому Бердичів 31 січня в історії міста Бердичева

31 січня в історії міста Бердичева

95
0

1940 – У Бердичеві в робітничій родині народився Леонід Степанович Копитко – спортсмен, дитячий тренер-викладач відділення футболу ДЮСШ міста Бердичева.

Леонід Копитко з дитинства захоплювався грою у футбол. Займався в міській дитячо-юнацькій спортивній школі, згодом грав за футбольну команду “Авангард” машинобудівного заводу “Прогрес”. З 1968 року тренував дублюючий склад цієї команди.

З 1969 року Леонід Степанович впродовж наступних сорока років працював тренером дитячо-юнацької спортивної школи міста Бердичева. За роки тренерської роботи Леонід Копитко виховав цілу плеяду відомих спортсменів-футболістів, серед яких 5 майстрів спорту СРСР та України, 8 тренерів з футболу, один гравець збірної України з футзалу, 30 гравців команд майстрів I та II ліги СРСР та України.

Рішенням Бердичівської міської ради від 07.09.2012 р. №443, розглянувши клопотання трудового колективу дитячо-юнацької спортивної школи м. Бердичева за багаторічну сумлінну працю у галузі фізичної культури і спорту, високий професіоналізм, пропаганду здорового способу життя серед молоді міста колишньому тренеру-викладачу відділення футболу дитячо-юнацької спортивної школи м. Бердичева Леоніду Степановичу Копитко присвоєно звання “Почесний громадянин міста Бердичева”.

З 2000 року в Бердичеві проводиться всеукраїнський футбольний турнір серед юнаків на призи тренера-викладача Леоніда Копитка.

Головна