додому Бердичів 31 березня в історії міста Бердичів

31 березня в історії міста Бердичів

61
0

2002 р. — у місті пройшли чергові вибори народних депутатів до Верховної Ради України, Житомирської обласної ради, Бердичівської міської ради та вибори Бердичівського міського голови. Народним депутатом України від виборчого округу №65 обрано підприємця Павла Жебрівського (на час виборів – президент ЗАТ “Фармація-2000” (м.Київ), голова спостережної ради ЗАТ “Бердичів-холод”, голова правління ВАТ “Мар’янівський склозавод”), міським головою обрано Василя Мазура – першого заступника попереднього міського голови.
1999 р. — на зборах трудового колективу редакції міськрайонної газети “Земля Бердичівська” за участі представників співзасновників – голови районної ради Миколи Дупляка та секретаря міської ради Василя Толочко – обрано нового головного редактора газети. Ним став Володимир Тарасович Кравченко, що до цього працював заступником голови Бердичівської районної держадміністрації. Попередній головний редактор газети Петро Вдовиченко в зв’язку з досягненням пенсійного віку вийшов на заслужений відпочинок.
1923 р. — в Бердичеві в родині дрібного підприємця народився Арон Фроімович Бух (1923-2006) – художник, член Спілки художників СРСР. Потяг до малювання в Арона з’явився рано: в півтора роки від народження він вперше взяв у руки олівець, а в три роки його не можна було відірвати від цього заняття. Арон Бух відвідував художню студію ВЦРПС (Всесоюзна центральна рада професійних союзів), де навчався в майстра Костянтина Юона. У 1947 році закінчив Московське обласне художнє училище “Пам’яті 1905 р.”. З 1948 року Арон Фроімович приймає участь у московських, республіканських і всесоюзних художніх виставках. З 1959 року – член Союзу художників СРСР. Арон Бух виробив свою, власну манеру створення картин. Він вважав себе неповторним, унікальним явищем, і з огляду на його твори – цілком справедливо. Помер Арон Бух 21 лютого 2006 року на 83-у році життя, похований у Москві.