додому Бердичів 7 червня в історії міста Бердичів

7 червня в історії міста Бердичів

68
0

2009 р. — у парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка відновлено давню традицію виступів духових оркестрів у вихідні дні. Вперше підіймати настрій відпочиваючим зголосився духовий оркестр машинобудівного заводу “Прогрес”, який надалі щонеділі з 17-ї по 19-ту годину виступає на літньому майданчику.
1996 р. — рішенням Бердичівського міського виконавчого комітету №259 приміщення міського Будинку культури, що розташоване по вулиці Карла Лібкнехта, 21, передано у користування Бердичівської районної ради. Районна рада на базі будівлі організувала власний районний Будинок культури.
1965 р. — на розі вулиць Училищної (сучасна вул. Л. Карастоянової) та Карла Лібкнехта (сучасна вулиця Європейська) силами учнів середньої школи №2 створено парк: учні висадили садові та декоративні дерева. Згодом з’явився і фонтан (пам’ятний бердичівлянам за своїми декоративними водогонами у вигляді жабок). На сьогодні парк практично зник, тут залишилось лише декілька яблунь, що ростуть перед фасадом будинку №16/7. На місці фонтану встановлено пам’ятний знак до 2000-ліття Різдва Христового.