додому Бердичів 29 січня в історії міста Бердичева

29 січня в історії міста Бердичева

100
0

2015 – вперше з часів відновлення Незалежності України в Бердичівській міській раді на сесії вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Крут. Пропозицію висловив голова фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олексій Побережний

1902 – У січні в новозбудований будинок міської думи, що розташувався на Театральній площі, переїхала міська управа, хоча оздоблювальні роботи у зведеному будинку ще не завершились. Причиною цього поспішного переїзду стала поява великої тріщини в одному з приміщень кармелітанського монастиря, яке управа та міське поліцейське управління займали з 1867 року. Тріщина, на думку спеціалістів, направлених губернським управлінням, несла загрозу мешканцям будівлі.

Зведена двоповерхова будівля міської думи мала велику залу для думських засідань, в якій також передбачалось проведення народних читань, публічних концертів та спектаклів.

Нині в колишньому будинку міської думи, що розташований по вулиці Вінницькій, 21, знаходиться Центр позашкільної освіти ім. О.В. Разумкова.

Джерело: http://berdychiv.in.ua/