додому Бердичів 29 квітня в історії міста Бердичів

29 квітня в історії міста Бердичів

33
0

2011 р. — в Бердичеві відбулось відкриття щойно збудованого готелю “Дежа Вю”, що розташувався на початку вулиці Свердлова (нині вулиця Вінницька). На офіційне відкриття завітали міський голова Василь Мазур, голова обласної ради Йосип Запаловський а також гості з міста та області. Власником нового готелю є бердичівлянин Валерій Булка. Готель, що отримав чотиризіркову категорію, розрахований на 41 місце, в ньому представлений цілий розважальний комплекс, в якому є спортбар, караоке та інші послуги.

2004 р. — на базі бердичівського медичного училища відбулося засідання ради директорів медичних закладів Житомирської області.

1985 р. — на ознаменування 40-річчя Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні виконком Бердичівської міської ради прийняв рішення №286 щодо перейменування Привокзальної площі на площу 40-річчя Перемоги. Також в цей час на площу переносять пам’ятний знак – танк Т-34, що знаходився до цього на вулиці Молодогвардійській, навпроти машинобудівного технікуму. Але нова назва площі так і не прижилась, згодом їй повернули початкову назву – площа Привокзальна.

http://my.berdychiv.in.ua/