додому Бердичів 29 вересня в історії міста Бердичів

29 вересня в історії міста Бердичів

106
0

2012 р. — на міському стадіоні “Шкіряник” відбулась міжрайонна Спартакіада “Здорова нація” та всеукраїнський танцювальний конкурс “МАЙDAH’S”. Завдяки цій події Бердичів потрапив до Книги рекордів України – виявилось, що найбільш популярним видом спорту на Житомирщині є футбол. Юнаки з Бердичівського, Андрушівського, Попільнянського та Ружинського районів виявили бажання взяти участь у спартакіаді та утворивши 81 команду. Для проведення змагань стадіон поділили на вісім футбольних міні-полів, де одночасно грало 16 команд. Саме завдяки такому масштабу футбольних баталій Бердичів і увійшов до Книги рекордів України, потрапивши у номінацію “Наймасовіші змагання з міні-футболу на одному футбольному майданчику”. Відповідне підтвердження — диплом за підписом головного редактора Книги рекордів України Оксани Сніцарук — вручив організаторам для передачі у бердичівську мерію представник “Книги” Валерій Жерновський.

2001 р. — міському Будинку дитячої творчості присвоєно ім’я Олександра Разумкова (1959-1999) – уродженця Бердичева, що тривалий час працював на різний керівних посадах державного рівня. Також цього дня на стіні Будинку відкрито меморіальну дошку на честь Олександра Разумкова з присвятним написом та профілем відомого діяча. Відкривали меморіальну дошку міський голова Олексій Хилюк і близький друг та послідовник Олександра Разумкова, голова аналітичної групи Ради Національної Безпеки і Оборони України Анатолій Гриценко.

1998 р. — згідно рішення №39 Бердичівської міської ради дитячий садок №11 “Барвінок”, що розташований по вулиці Одеській, 53, з відомства Міністерства Оборони України передано до комунальної власності міста. Очолює дошкільний заклад на цей час Валентина Іванівна Бєліч.

1990 р. — у парку культури і відпочинку шкіроб’єднання відбувся мітинг громадськості міста. На мітингу була оприлюднена інформація про створення у Бердичеві міського осередку нової суспільно-політичної організації – Народного Руху України. Ініціаторами виникнення рухівської організації у Бердичеві стали інженер-конструктор машинобудівного заводу “Прогрес” Павло Передрій, педагог Петро Костюк, підприємці Анатолій Кашпірук, Богдан Степанюк та інші. Першим головою НРУ за перебудову у Бердичеві став Павло Передрій.

Головна