додому Бердичів Бізнес 26 квітня в історії міста Бердичева

26 квітня в історії міста Бердичева

104
0

2000 – На вулицях Бердичева запрацювали перші карткові таксофони, що надавали послуги місцевого, міжміського та міжнародного зв’язку за допомогою передплачених пластикових карток. Вартість карток становила від 9 до 24 гривен у залежності від ємності картки, придбати їх можна було в усіх відділеннях Телекомсервіс.

До цього часу жителі Бердичева користувались лише таксофонами з монетним таксуванням (використовувались розмінні монети номіналом 10 коп.), які забезпечували надання послуг лише місцевого телефонного зв’язку.


2004 – На території поряд із пожежною частиною, що розташована по вул. Петровського, 17 (нині вулиця Шкіряників), із нагоди чергових роковин катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції урочисто відкрито пам’ятну стелу “Вони врятували світ”.

Пам’ятний знак увіковічує пам’ять про пожежників міста Бердичева, які з перших днів Чорнобильської катастрофи рятували людство від наслідків страшної аварії. Стела виготовлена з чорного граніту, на лицьовій стороні нанесено присвятний напис та імена пожежників, що приймали участь в усуненні наслідків Чорнобильської катастрофи. Напис на гранітній плиті: “Наша біль Чорнобиль. Вони врятували світ” та імена 24-х пожежників, що приймали участь в усуненні наслідків Чорнобильської катастрофи.


2011 – У селі Озадівка Бердичівського району поряд із сільською загальноосвітньою школою на 25-у річницю Чорнобильської катастрофи відкрито пам’ятний знак, присвячений ліквідаторам катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції.

На стелі з чорного граніту нанесено присвятний напис: “До 25-х роковин Чорнобильської трагедії. Ліквідаторам катастрофи на ЧАЕС – усім, хто врятував Україну і світ. Потерпілим внаслідок дії радіації, тим, кому болить душа від ран і втрати часточки рідної землі”. На зворотній стороні стели зображено ікону “Чорнобильський спас”.

Це перший пам’ятний знак у Бердичівському районі, присвячений подіям Чорнобильської катастрофи 1986 року.

Головна