додому Бердичів 25 жовтня в історії міста Бердичева

25 жовтня в історії міста Бердичева

72
0

2003 р. — на стадіоні “Колос” міста Андрушівка пройшов футбольний турнір серед команд ветеранів Андрушівського, Бердичівського, Ружинського районів.

1988 р. — у Бердичеві на стадіоні машинобудівного заводу “Прогрес” відбулась міжнародна товариська зустріч з футболу між командами ветеранів київського “Динамо” та Фінляндії. Участь у футбольному матчі взяли такі відомі майстри шкіряного м’яча, як Йожеф Сабо, Леонід Буряк, Євген Рудаков, Стефан Решко, Сергій Кузнєцов, Юрій Роменський, Андрій Шепель, Володимир Капличний, Юрій Ковальов, Віталій Хмельницький та інші. З рахунком 3:1 (3:0) перемогли кияни. Годи забивали Леонід Буряк, Віталій Хмельницький, Андрій Біба зі сторони киян, та Йоєноцу Пентті зі сторони фінів. Протягом матчу не було жодного грубого порушення правил гри, після закінчення зустрічі всім її учасникам були вручені пам’ятні призи.

1967 р. — у Бердичеві вводиться у дію нова повністю автоматична телефонна станція на 3 тисячі номерів (відома як АТС-2). Вартість встановлення телефону для населення на момент відкриття станції становила 20 карбованців. При оформленні документів абоненту надавався також телефонний апарат, вартість якого входила до загальної вартості встановлення телефону. Для порівняння, середня місячна заробітна плата електромонтера зв’язку на цей час становила 37 карбованців, електромеханіка АТС – 80 крб., інженера – 110 крб. Телефонна станція працює і донині: сьогодні вона обслуговує біля 9 тисяч стаціонарних телефонів підприємств, установ та осель бердичівлян.

1948 р. — розпочинається будівництво в Бердичеві нового солодового заводу.

1944 р. — цього дня в складі Червоної Армії створено окремий батальйон зв’язку, який у повоєнний час було перейменовано у 160-й учбовий батальйон зв’язку. Батальйон базувався в Бердичеві у військовому містечку по вулиці Короленко і входив до складу 119-го гвардійського окружного учбового центру. У батальйоні зв’язку солдат строкової служби навчали військових спеціальностей на наступних радіостанціях та техніці: Р-145БМ, Р-156БТР, БТР-50ПУ, БТР-50ПУМ, Р-137Б.

http://my.berdychiv.in.ua/