додому Бердичів 24 січня в історії міста Бердичева

24 січня в історії міста Бердичева

77
0

1937 – У Бердичеві на місці кінотеатру “Зоря”, який займав приміщення колишнього казначейства, збудовано новий звуковий кінотеатр. Мав велику популярність серед бердичівлян – відвідування кінотеатру стало обов’язковим у розважальній програмі як молоді, так і старшого покоління. У 50-60-х роках минулого століття, у часи розквіту діяльності кінотеатру, в його двох кінозалах жителям та гостям міста демонстрували численні радянські та зарубіжні кіностічки, у фойє перед сеансами з розважальними номерами виступали місцеві артисти, естрадний оркестр. Кінотеатр припинив свою діяльність у 2013 році.

2002 – У міському Палаці культури відбулось урочисте нагородження переможців щорічного обласного конкурсу “Срібна Вежа” – регіонального проекту розвитку, участь у якому бере молодь віком до 35 років, здобутки яких є прикладом таланту та праці.

2014 – Рішенням Бердичівської міської ради від 24.01.2014 р. №795 затверджено рішення виконавчого комітету від 12.12.2013 р. №510 “Про перейменування вулиць міста”.

Таким чином рішення міськвиконкому щодо перейменування вулиць набрало чинності, згідно рішення вулицю Карла Лібкнехта перейменували на вулицю Європейську, вулицю Леніна – на вулицю Житомирську, вулицю Свердлова – на вулицю Вінницьку.

З трьох вулиць, які отримали свої назви з утвердженням радянської влади, лише вулиця Житомирська, яку в 1924 році перейменували на вулицю Леніна, повернула первісну історичну назву. До 1919 року вулиці Карла Лібкнехта та Свердлова мали назви відповідно Білопільська та Махнівська.

Головна