додому Бердичів 24 лютого в історії міста Бердичева

24 лютого в історії міста Бердичева

124
0

1919 – Бердичів, який з листопада 1918 року перебував під владою Директорії УНР, перейшов до рук більшовиків. Більшовики утворили Раду робітничих та селянських депутатів. Але наприкінці лютого — на початку березня 1919 року війська Симона Петлюри почали стягувати під Бердичів значні військові сили і 7 березня визволили місто від комуністів.

2004 – У виставковій залі Музею історії міста Бердичева відкрилась персональна виставка бердичівського фотохудожника Сергія Олексійовича Гладкевича під назвою “Мій маленький великий світ”. Головною темою представлених полотен майстра фотографії є українська флора та фауна, безмежна краса української природи, її мальовничі пейзажі.

Захоплення природою у Сергія Гладкевича розпочалось з відвідування гуртка юних натуралістів у середній школі №17, тоді ж наставники прищепили йому любов до фотографії. Спеціалізується майстер на фотозйомці живої природи (тварини, рослини та пейзажне фото). Фотографував в усіх природних зонах України. Співпрацює із заповідниками, зоопарками, національними парками, мисливськими господарствами, з мисливськими, дитячими, екологічними фотожурналами України та Росії.

http://berdychiv.in.ua/