додому Бердичів 23 серпня в історії міста Бердичів

23 серпня в історії міста Бердичів

87
0

2008 р. — у рамках проведення Дня міста Бердичева на міському кладовищі на могилі майстра народної творчості Сергія Васильовича Танадайчука (1963-2002) урочисто відкрили пам’ятний знак. Автор скульптури Валерій Ковальчук, викладач бердичівської художньої школи. Одночасно у Музеї історії міста Бердичева відкривається виставка творів Сергія Танадайчука.

2008 р. — у рамках проведення Дня міста у Бердичеві в приміщенні по вулиці Володарського, 3, в одному будинку з аптекою відкрито нове відділення поштового зв’язку. За радянських часів поряд, у будинку №3-а вже було відділення поштового зв’язку, але на початку 90-х років у зв’язку з економічною кризою це відділення закрили, а сам будинок перейшов з комунальної у приватну власність.

1917 р. — у Бердичеві проводиться енергійна революційна робота під керівництвом фронтового комітету. Цього дня на засіданні фронтового комітету головнокомандуючому Південно-Західним фронтом генерал-лейтенанту Антону Денікіну було висунуто звинувачення у спробі скинути Тимчасовий Уряд і відродити в Росії монархію.

1859 р. — у Бердичеві після внутрішньої хвороби у віці 56 років помер кармелітський ксьондз Кресцентій Старецький. Його поховали на кляшторному кладовищі, яке знаходиться на вулиці Житомирській (в районі Пісок).