додому Бердичів 23 листопада 2018 року о 10.00 год. в кабінеті 32 приміщення виконкому...

23 листопада 2018 року о 10.00 год. в кабінеті 32 приміщення виконкому (пл. Центральна,1, ІІІ поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

36
0

На розгляд виносяться наступні проекти рішень:
Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку міста за 9 місяців 2018 року.
Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення.
Про надання дозволу на реконструкцію нежилого приміщення по вул. Житомирській, 15 під магазин продовольчих товарів та фінансову установу.
Про надання дозволу на реконструкцію квартири під офіс.
Про надання дозволу на реконструкцію об’єктів нерухомого майна з наданням їм поштової адреси.
Про надання поштових адрес частинам житлового будинку.
Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів загального користування.
Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету від 12.12.2013 №515 «Про затвердження списків для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування».
Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальної допомоги.
Про надання адресної грошової допомоги громадянам міста.
Про надання одноразової соціальної матеріальної допомоги громадянам, які прибувають з Автономної Республіки Крим та східних областей України на територію міста Бердичева.
Про затвердження актів комісії з обстеження зелених насаджень.
Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу нерухомого майна, частки якого належать дітям, договору дарування часток квартири, право користування якою мають діти.
Про списання та передачу будинків по вул. Європейській, 63, 65/1 з балансу ПП «Житлоремекс 2» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Євро-63-65/1».
Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, встановлення опіки та призначення опікуна.
Про внесення змін до рішення виконкому від 20.07.2016 №308 «Про затвердження складу комісії та Положення про роботу комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».
Про надання дозволу суб’єкту господарювання на розміщення реклами.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 02.10.2017 №326 «Про встановлення розміру вартості харчування у навчальних закладах міста».
Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальної допомоги.
Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальної допомоги.
Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України.
Про затвердження коефіцієнтів співвідношення кількості безплатних та платних перевезень пасажирів.
Про відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю.
Про надання статусу дитини-сироти, встановлення піклування та призначення піклувальника.
Про створення міської комісії з перевірки наявності молодняка великої рогатої худоби у фізичних осіб – власників тварин, які претендують на отримання дотації на їх утримання.
Про надання дозволу на встановлення індивідуального опалення.
Про надання дозволу на укладення договорів щодо нерухомого майна, право власності та право користування яким мають діти.
Про встановлення тарифу на теплову енергію ТОВ «Бренвель».
Про надання статусу дитини-сироти.
Про надання дозволу на встановлення індивідуального опалення.
Про переоформлення особових рахунків, продовження та надання дозволу на реєстрацію, надання житлової площі та визнання квартири службовою.
Про надання дозволу на реконструкцію нежитлових приміщень під житлові квартири з влаштуванням автономного опалення, присвоєння їм поштових адрес.
Про внесення змін до рішення виконкому від 28.11.2017 №401 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік».
Про надання дозволу на вчинення правочину щодо набуття права власності на житло дітьми, членами сім’ї особи з інвалідністю ІІ групи.
Про підготовку та проведення приписки громадян України 2002 року народження до призовної дільниці Бердичівського ОМВК у січні-березні 2019 року та медичного огляду юнаків 2003-2004 років народження.