додому Бердичів За директора медколеджу взялись

За директора медколеджу взялись

215
0

Вріс уже корінням в стіни мед коледжу його керівник Володимир Клименюк. Ні історію з ДТП, де він знаходився у стані алкогольного сп’яніння, ні скандальна історія з самогубством учениці не витіснила його з цих стін.

Бердичівський медичний коледж є державною установою, де навчаються діти не лише з міста а й інших районів і навіть областей. Фінансується він із державного бюджету, кошти до нього направляються рішенням депутатів обласної ради під час сесій. Виходячи з цього ( а також керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад») усі депутати обласної ради можуть безперешкодно потрапляти до увіреного їм закладу. Окрім того, вони мають право бути присутніми й на педагогічних нарадах, які не є закритими чи секретними.

Так сталось, що 27 квітня до Бердичівського медичного коледжу завітав депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський. Як не дивно, але керівник коледжу, Володимир Клименюк, знаходився на робочому місці. Ігор Васильович попросив ознайомити його з навчальною базою та розповісти, які наразі є проблеми і чим би він міг допомогти, адже ігор Васильович член Постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів. Але керівник повідомив, що через півгодини у нього педрада і він, на жаль, не може приділити уваги гостям. Тоді Ігор Васильович та його помічник виявили бажання бути присутніми на педраді і тут Клименюк помітно почав нервувати. Забороняв журналістам себе фотографувати, вибігав з кабінету, покликав двох своїх заступниць. Чесно кажучи, поведінка керівника Державного учбового закладу більше була схожа на «базар по фєнє». Відкрито хамив та усілякими своїми діями показував своє невдоволення. Почав телефонувати адвокату, щоправда незрозуміло чого. Від нього не вимагали розсекретити законспіровану інформацію чи написати донос в поліцію. Люди просто прийшли до закладу аби з ним краще ознайомитись. Складалось враження, що прийшли до нього додому і вимагають вивернути шафу. Окрім того, депутат прийшов і з бажанням повідомити Клименюку, що його дуже чекають на постійній комісії з охорони здоров’я зі звітом про пророблену роботу за 2015-2016 роки.
Все-таки на педраду присутні пройшли але керівник закладу її одразу розпустив…
Наразі відомо, що депутат Житомирської обласної ради звернувся до відділу поліції, щоб останні перевірили правомірність дій Клименюка.
Наразі вже відомо, що голова обласної Ради Анжеліка Лабунська 28 квітня створила робочу групу з питань звільнення директору мед коледжу. Сталось це на основі фактів перевірки Вінансовим управлінням області, про які ми вже писали раніше.