додому Бердичів 20 грудня в історії міста Бердичева

20 грудня в історії міста Бердичева

80
0

1925 – Цього дня створено нове кооперативне об’єднання – Бердичівський Союз кооперативних бурякових та сільськогосподарських товариств і колгоспів “Бурякосоюз”.

Даний союз включив у сферу своєї діяльності Бердичівський, Бродецький, Янушпільський (Іванопільський), Коровинецький, Червінський, Андрушівський, Юзефівський цукрові комбінати, Махаринецьку цукроварню і об’єднав 30 кредитних, 22 сільськогосподарських, 44 бурякових, 4 споживчих товариства та 15 бурякових гуртків.

Нове об’єднання займається організацією заготівлі та переробки цукрової сировини у Бердичівській окрузі. У наступному 1926 році Бурякосоюз через вищезазначені 123 організації планував законтрактувати площу у 16216 десятин, здійснюючи свою діяльність у 292 селах Бердичівщини.

2002 – У виставковій залі Музею історії міста Бердичева відбулось відкриття четвертої, але вже посмертної, виставки бердичівського художника Петра Павловича Кучука (1929-2002).

Виставка організована родиною художника. У виставковій залі глядачам представили роботи як з родинної колекції художника, так і з фондів самого Музею історії міста Бердичева.

2008 – Цього дня запрацював перший інтернет-ресурс, який представляє православну общину Бердичівщини – веб-сайт Свято-Миколаївського собору Української православної церкви Московського патріархату.

2014 – У Бердичеві в спортивному клубі “Крос” відбулася VII матчева зустріч з боксу серед збірних команд Черкаської та Житомирської областей пам’яті тренера-викладача з боксу М.М. Самойлова.

Участь у зустрічі взяли 20 найкращих боксерів Житомирщини та Черкащини у десяти вагових категоріях. У складі збірної команди Житомирської області виступали чотири бердичівських спортсмена – брати Максим та Дмитро Чулячеєви, Валерій Бірюк та Максим Марчук.

У загальному заліку кількість перемог розділилась порівну, матчева зустріч закінчилася дружньою нічиєю.

http://berdychiv.in.ua/