додому Бердичів 2 липня відбулась сесія Бердичівської районної ради

2 липня відбулась сесія Бердичівської районної ради

156
0

Згідно з розпорядженням голови Бердичівської районної ради від 25.07.2018 року № 39, відповідно до частин 4, 5, 10 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» двадцять п’ята сесію районної ради сьомого скликання відбулася 02 серпня 2018 року о 10 годині в залі засідань районної ради. На розгляд сесії виносилися наступні питання:

  1. Про затвердження розпоряджень голови Бердичівської районної державної адміністрації.
  2. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
  3. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської районної ради.
  4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які передаються в оренду ТОВ «Зелений Вал».
  5. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Шкіль В.І.
  6. Різне

На сесії окрім депутатів районної ради були присутні: депутати Житомирської обласної ради- Ігор Романський, Орлюк С. В. та начальник Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області – Зінченко О.В..

Романський І.В. виступав на захист створення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги». Він зазначив, що головний лікар, Ровкова Наталія Миколаївна, неодноразово подавала звернення щодо покращення матеріально-технічної бази, які він частково задовольняв.  Під час керування Самчика і досі, вона не тільки просила поліпшення матеріально-технічної бази, а й на кожний центр зверталась щоб депутати чимось допомогли.

Також зазначимо, що Романський І.В. дбає про Бердичівський район, тому він спрямував виділенні кошти з обласного бюджету громаді с.  Скраглівка, а саме на реконструкцію футбольного поля  «Колос» та благоустрій території.  Також кошти було виділено на  на ремонт будинку культури у с. Райгородок.