додому Бердичів 16 січня в історії міста Бердичева

16 січня в історії міста Бердичева

561
0

2008 – Уперше в Бердичеві відбувся турнір із футзалу на перехідний Кубок міського голови.

Турнір зібрав 14 команд, до складу яких увійшли спортсмени різних поколінь, де поруч з ветеранами пліч-о-пліч грали молоді футболісти. Працівники пивоварного заводу, заводу “Прогрес”, збірна у складі співробітників фірм “Альянс” та “Меркурій”, вихованці ДЮСШ, футболісти ФК “Бердичів”, представники районів м’ясокомбінату та Червоної гори — ось неповний перелік тих, хто протягом двох днів демонстрував техніку володіння м’ячем.

У фінальному матчі зустрілись дві команди – “Альянс-Меркурій” та “Прогрес-Спорт”. Останній і виборов перемогу з рахунком 0:3. Перехідний Кубок переможця із рук міського голови отримав капітан “Прогрес-Спорту” Ігор Зеленцов.

2015 – Під час 29-й сесії Житомирської обласної ради за рішенням конкурсної комісії краєзнавцю з Бердичева, члену Національної спілки краєзнавців України Анатолію Петровичу Горобчуку вручено обласну краєзнавчу премію 2014 року за написані ним та видані в попередні роки книги краєзнавчого змісту: “Бердичів. Історія міста від заснування до сьогодення (історико-краєзнавчий нарис)” (2012 р.) та “Еврейские святыни Бердичева” (2013 р.).

Головна