додому Бердичів 15 пожеж у місті та районі за тиждень

15 пожеж у місті та районі за тиждень

54
0

На території міста Бердичева та Бердичівського району протягом минулого тижня виникло 15 пожеж а саме:
05 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Р.Абрамова. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

06 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловій квартирі в м.Бердичеві по вул.Житомирській, 53. Причина пожежі необережне поводження з газовими приладами.
06 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.Семенівка Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

07 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Червоній. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
07 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Зеленій. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
07 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Червоній. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
07 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.Семенівка Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

08 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в смт.Гришківці Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
08 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по вул.Житомирській. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
08 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.В.Низгірці Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
08 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в м.Бердичеві по площі Привокзальній. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

09 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.Озадівка Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

10 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.Маркуші Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
10 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання господарчої будівлі в с.Кустин Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

11 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на відкритій території в с.Катеринівка Бердичівського району. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

Провідний фахівець Бердичівського
міськрайонного відділу У ДСНС України у Житомирській області
капітан служби цивільного захисту О.І.Охрімець