додому Бердичів
113
0

В Житомирській обласній раді 23 березня відбулося чергове засідання Постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів. До складу цієї комісії входять і два наших земляка, це: Орлюк Сергій Валерійович та Романський Ігор Васильович.

Брали участь у засіданні перший заступник голови обласної ради Ширма Володимир, заступник голови облдержадміністрації Лагута Ярослав, директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ємченко Ганна, начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Торбас Олександр, директор департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Корінна Галина, начальник Управління майном виконавчого апарату обласної ради Казьмірик Володимир та голова Житомирської обласної ради Лабунська Анжеліка.

Заслухали на Комісії звіти про виконання різноманітних Програм. Розглядали і звернення щодо виділення бюджетних коштів. За поданням депутата Ігоря Романського було прийнято рішення щодо виділення коштів Бердичівському геріатричному пансіонату. Кошти було виділено на гідравлічне очищення водонапірної вежі та проведення очистки каналізаційної насосної станції геріатричного пансіонату.

Скоро, а саме 31 березня, відбудеться сесія обласної ради. Чекаємо реальних дій від депутатів, котрих ми обрали, та рішень, які будуть реально впливати на життя суспільства. Бердичів очікує на результати. А які результати цієї діяльності – покаже час.

4kom_8