додому Бердичів Бізнес 14 липня в історії міста Бердичева

14 липня в історії міста Бердичева

77
0

1922 – До Бердичева прибув уповноважений трупи Київського Державного Українського театру, що діяв при Головполітпросвіти Харкова (трупа Саксаганського).

У липні ця відома театральна трупа дала в місті декілька гастрольних вистав. Глядачі подивились п’єси “Ґандзя”, “Казка старого млина”, “Молода кров”, “Приятелі” і інші.


1988 – У липні на засіданні бердичівського міськвиконкому зареєстровано 5 кооперативів – приватних форм господарювання, що отримали право на існування у відповідності до нової політики уряду СРСР у часи Перебудови.

Такими кооперативами стали: кооперативна промислово-торгівельна фірма “Скальпель” із виготовлення медичних інструментів (фірма припинила свою діяльність з 2 січня 1992 року); кооператив “Проект” із виготовлення проектної документації; при здоровпункті АТП 11837 почав діяти ортопедичний кооператив “Стоматолог”; при міській стоматологічній поліклініці – кооператив “Зубчик”. Також був створений кооператив “Веселка”, що займався заготівлею та переробкою вторинної сировини та випуском продукції народного споживання. Для останнього підприємства на міському звалищі виділили земельну ділянку площею 600 кв. м.

Джерело: http://berdychiv.in.ua/