додому Бердичів 13 квітня в історії міста Бердичів

13 квітня в історії міста Бердичів

86
0

2011 р. — любителі спортивної риболовлі із клубу “Золотий короп” в чергове зробили подарунок усім бердичівлянами: за членські внески чоловіки придбали в Уланівському рибгоспі більше 600 кг риби і випустили її у Гнилоп’ять. Це одна із найбільших партій, що їх доводилось запускати рибалкам. Раніше вони робили це на території міської зони відпочинку, на “солдатському” пляжі, а цього разу бочка із живою рибою розташувалась неподалік господарства міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді. Рибалки впевнені, що короп, білий амур і товстолоб сприятимуть відновленню річкової флори та очищенню води.

2010 р. — у приміщенні художньо-естетичного відділення Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова за сприяння міської влади та громадської організації інвалідів-візочників “Стимул” відкрилась виставка робіт Сергія Дьякова – інваліда-візочника з міста Біла Церква Київської області. Майстер творить свої полотна з незвичного матеріалу – берести. На картинах небагато фарби, зображення начебто прості, а виглядають геніально. “Природа малює сама” – стверджує митець, він тільки домальовує де гілочку, де купол церкви.

2000 р. — у Бердичеві вийшов перший номер міського тижневика “Любимая газета”. Тижневик друкується на російській мові, видавцем газети та її головним редактором стала Тетяна Рудницька. На сторінках газети публікуються різноманітні інформаційні матеріали, матеріали розважального характеру, гороскопи, програма передач ефірного телебачення. У 2002 році газета припинила своє існування.

1944 р. — в місцевому парку відпочинку, якому згодом присвоїли ім’я Тараса Шевченка, відкрито перший після визволення міста від німецьких загарбників атракціон – ланцюгову карусель. Ціна квитка на атракціон становила 10 копійок.