додому Бердичів 12 вересня відбулася позачергова сесія обласної ради

12 вересня відбулася позачергова сесія обласної ради

130
0

12 вересня відбулася 18-та позачергова сесія обласної ради сьомого скликання. На розгляд депутатського корпусу винесено 30 питань.

Традиційно розпочалася сесія зі слів голови та Гімну України.

Окрім звернень Держгеонадр щодо надання спеціальних дозволів на користування надрами, питання комунальної власності, депутати розглянули питання внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік та питання комунальної власності.

Депутати направили звернення до Кабміну щодо перерозподілу коштів на ремонт доріг, які не використала Служба автодоріг в Житомирській області, звернення до Верховної Ради та Міністерства освіти і науки щодо викладання у школах християнської етики.

Також під час засідання сесії депутати бурхливо розглянули такі проблемні питання як видобуток піску, випалювання деревного вугілля та оподаткування земель лісового господарства.

У зв′язку із заявами депутатів обласної ради та розпуском фракції Радикальної партії Олега Ляшка в обласній раді пропонували ввести до складу президії депутата Ігоря Романського, як представника міжфракційної депутатської групи «Бердичівляни», на що всі депутати проголосували «ЗА».