додому Бердичів 1 грудня в Бердичеві відбудеться презентація світового бестселера

1 грудня в Бердичеві відбудеться презентація світового бестселера

74
0

Російськомовне видання світового бестселера «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним» побачило світ у перекладі Лукії Зурнаджи у видавництві «Дуліби» за підтримки Посольства США в Україні. З цієї нагоди у червні 2015 р. до України прибув сам автор, професор Єльського університету Тімоті Снайдер. Він відвідав Київ, Харків та Дніпропетровськ з серією презентацій.

Книга «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним» присвячена трагічним сторінкам в історії Східної Європи: український Голодомор, сталінські масові екзекуції, депортації та вбивства поляків, навмисне морення голодом радянських військовополонених, Голокост, розстріли німцями цивільного населення в ході анти партизанських операцій. Післявоєнні етнічні чистки…

Дві тоталітарні системи здійснювали однакові злочини в один і той же час, в одних і тих же місцях, сприяючи один одному і підбурюючи один одного. «Криваві землі» отримали 9 перших премій у різних номінаціях, були названі «книгою року» за результатами дванадцяти літературних списків. Книга миттєво стала бестселером, пережила 29 видань на 26 мовах світу, але російською публікується вперше.

Мета цього видавничого і просвітницького проекту – поширення серед російськомовного населення України та поза її межами науково-історичної інформації про два злочинні режими. Книга розповсюджується безкоштовно. Електронний варіант книги доступний для завантаження на всі електронні носії та гаджети.

Презентація книги в Бердичеві відбудеться завтра, 1 грудня о 13.00 в центральній бібліотеці по вул. Вінницька, 10.

http//timothysnyderbloodlands.com