додому Різне Світлодіодна стрічка – надійник помічник для освітлення приміщень

Світлодіодна стрічка – надійник помічник для освітлення приміщень

574
0

Світлодіодні стрічки – це сучасні елементи освітлення на основі економних світлодіодних кристалів, які пропускають електрони через спеціальну лінзу, фокусуючу максимальну кількість енергії, трансформуючи його в світло. Вони мінімальні за обсягом, найбільші п’ять міліметрів на п’ять міліметрів, а тому можуть бути використані при виробництві будь-якої форми освітлювальних приладів, в яких можливо налаштувати послідовну або паралельну зв’язок між освітлювальним елементом і напівпровідниками, струмопровідними доріжками. Один кристал виробляє від п’яти і до 45 люмен яскравого світла в діапазоні теплоти світіння від 2600 і до 7200 кельвінів. Максимальна кількість світлодіодів, які можливо розмістити на одному погонному метрі вироби – 240 одиниць, мінімальне – 30. Максимальна довжина стрічки – п’ять метрів, вона здатна до обрізку, про що свідчать символи штріхпунктіра і ножиць на платі. Відрізняють шлейфи трьох основних класів, залежно від якості використовуваних при виробництві матеріалів – Економ, Стандарт і Преміум. Економ клас не відрізняється високою якістю і здатний працювати всього до 30 тисяч годин, в той же час Преміум володіє світлодіодами підвищеної яскравості і світловіддачі з терміном роботи до 70 тисяч годин.

Герметичні та негерметичні види диодной стрічки

Виробники пропонують два основних види диодной стрічки в залежності від ступеня вологозахищеністю. Захист від вологи – необхідна умова при використанні стрічки поза межами опалювального приміщення, з високим рівнем вологості і впливу погодних умов. Негерметичні шлейфи мають позначку або IP20 IP33, покриті шаром захисного клею і з тильної сторони оснащені двостороннім скотчем для безпосереднього спрощеного монтування на будь-яку рівну поверхню. IP44 і 54 – так звані напівгерметичні світлові смужки – використовуються в приміщеннях з підвищеною вологістю, але без прямого попадання рідини на свою плату. IP65, IP66 – герметичні варіації з силіконовим покриттям з одного або обох сторін. Однак навіть такі добре захищені моделі не можуть бути використані безпосередньо в рідкому середовищі. Для цього існує найбільш надійна і укріплена стрічка з індексом герметичності IP67 і 68 – в гумової або силіконової трубці з проклеюванням епоксидною смолою.

Світлодіодна стрічка – купити і застосувати вдома

Світлодіодна стрічка, купити яку можна практично повсюдно, може бути застосована в будь-якому житловому приміщенні для якісного і красивого освітлення стін, стель, підлог, об’єктів. Головне – придбати якісну стрічку з тривалим терміном гарантії і необхідний блок живлення з запасом потужності до неї, тому що більшість світових стрічок працює тільки від малого напруги мережі в 12 або 24 вольта. Кращий спосіб зробити замовлення – замовити хороший товар будинку в надійному інтернет-магазині з бездоганною репутацією, як LEDSTORM, який пропонує сертифіковану продукцію за низькими цінами з доставкою по всій Україні.