додому Бердичів Бізнес ‼️ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА РОСІЇ ПУТІНА. Відео

‼️ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА РОСІЇ ПУТІНА. Відео

99
0

Ви думаєте, що проведення в Думі голосування за визнання окупованих регіонів України дасть вам легітимність. Всі розуміють, що це ваша ручна Дума, а це ще одна безглузда спроба приховати свої справжні наміри: вкрасти і забрати те, що не ваше, а належить українському народу!
Як і Сталін у минулому, ви зробите все, щоб вкрасти ресурси України, експлуатувати та вбивати наш народ. Вами керує жадібність. Ми, українці, захищаємо свій дім, свої родини, наше майбутнє. Тому ви ніколи не переможете!

Україна набагато сильніша, ніж була за сталінських часів, і вона не боїться вашої цинічної тактики.
Ви думаєте, що те, що ви бачите по телевізору, як українські політики воюють один з одним, це також те, що відбувається в решті суспільства.
Скажу вам, що ви сильно помиляєтеся.
Серед українського народу велика згуртованість. Українська армія стоїть разом і ніколи не здасться. З кожним днем до Збройних сил територіальної оборони приєднується все більше людей, які готові захищати свій дім. Соціологія засвідчує, що ваші погрози тільки збільшують готовність українців до активного опору, в тому числі зі зброєю в руках.
З кожним днем Україна стає все більш згуртованою та міцнішою.
І Україна не одна, вона має підтримку своїх союзників, з демократичного світу, який ви як авторитарний правитель ненавидите.
Будь-яка ескалація та загроза проти України – це загроза всьому демократичному світу.

Жодне голосування в Думі чи будь-який закон, який ви підписуєте, не дає вам права взяти те, що належить народові України.
Ми всі разом боремося за наше спільне майбутнє, майбутнє України, і ви не зможете нас зламати.
Тож, вам і вашим прислужникам у Думі залишається тільки мріяти! Ми залишимося сильними, згуртованими і ми переможемо.