додому Бердичів Бізнес ​У поліції Житомирської області проводять службове розслідування: перевіряють причетність інспектора до обігу...

​У поліції Житомирської області проводять службове розслідування: перевіряють причетність інспектора до обігу наркотиків

37
0

У поліції Житомирської області призначили службове розслідування ймовірної причетності 20-річного поліцейського до протиправних дій: незаконного обігу наркотиків.

Про це повідомили в управлінні Головної інспекції ГУНП в області.

«Наказом керівника ГУНП призначено службове розслідування за фактом ймовірної причетності інспектора сектору реагування патрульної поліції одного з відділів поліцейської діяльності області до незаконного обігу наркотиків. Триває з’ясування усіх обставин. Усі зібрані матеріали будуть передані до відповідних компетентних органів», – йдеться у повідомленні.

Стало відомо про викриття інспектора сектору реагування патрульної поліції одного з відділів поліцейської діяльності Бердичівського райвідділу в оборудках з наркотичними засобами. Наразі на місці події, у м. Андрушівці, працює інспекція з особового складу Головного управління Нацполіції. Триває встановлення обставин події.

Про працівника відомо, що він 2001 року народження, а у посаді інспектора сектору реагування патрульної поліції – з липня 2021 року. На момент події перебував поза службою (після добового чергування).