додому Бердичів Їх мало, та вони працюють цілодобово

Їх мало, та вони працюють цілодобово

203
0

Реформа міліції в поліцію понесла за собою зміни не лише у назві, а й в роботі цієї структури в цілому. Окрім того, зміни торкнулися і кількості працівників у цій структурі – їх помітно меншає. Так, працівники ДАІ тепер інспектори дорожнього руху Бердичівського відділу поліції, адже такої структури як Державна автомобільна інспекція більше не існує. Разом з тим, і хлопців цих у місті залишилось дуже мало, але вони встигають реагувати на усі звернення громадян.

Так, влітку, на вулиці Європейській, біля ТЦ «Оноре де Бальзак» була змінена дорожня розмітка та порядок проїзду перехрестя. Водіям було дуже важко звикнути до таких нововведень, через це були систематичні порушення дорожнього руху. Депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, він же член обласної комісії з безпеки дорожнього руху, направив звернення до очільника Бердичівського відділу поліції пані Зінченко, з проханням посилити контроль за дотриманням водіями правил дорожнього руху по вулиці Європейській біля торгового центру. Звісно, найбільший потік транспорту в центрі міста саме у вихідні дні, тому в п’ятницю та суботу правоохоронці чергували саме там.

В п’ятницю поблизу торгового центру інспектор поліції Рожанський Юрій разом з депутатом обласної ради Романським Ігорем проводили роз’яснювальну роботу серед водіїв, які намагались порушити правила дорожнього руху. Хтось це робив з необачності, а хтось через те, що не має бажання об’їхати кілька зайвих метрів. Метою заходу було попередити порушення правил дорожнього руху та роз’яснити водіям, що правила – це закон, порушуючи який, вони створюють небезпечні ситуації на дорогах, які можуть призвести до негативних наслідків. Випадки чергування біля торгового центру не одинокі, тепер інспектори здійснюють нагляд там постійно.

img_6063

img_5818