додому Бердичів Бізнес І знову, кадрові рішення Орлюка! Хто наступний?!

І знову, кадрові рішення Орлюка! Хто наступний?!

1025
0

Міський голова не перестає дивувати бердичівлян своїми кадровими рішеннями.

Знову ж таки, за інсайдерською інформацією, стало відомо, що після звільнення журналіста, депутата від партії «Пропозиція» Дениса Заремського (на якого чинили тиск, з його слів), вже планують взяти на його місце дочку Валерія Шелепи. Яка, кажуть, уже подала документи на дану посаду та проходить стажування. Денис тільки в понеділок написав заяву на звільнення, конкурсу ще не було, а людина вже є.

 

Близькі люди до нового міського голови кажуть, що головний рятівник міста В. Шелепа, з яким вони не один рік були разом в одній партії «Батьківщина», помстився Денису Заремському тим, що він від нього втік в штаб Орлюка під час виборів восени 2020р. і не мало чим допоміг, щоб Орлюк став міським головою. Хоча сам Шелепа робив все можливе і не можливе, щоб Орлюк не став міським головою, підключав всі свої медійні ресурси і цілу “армію ботів”, яка на сьогоднішній день активно працює вже на іншу команду – “Пропозицію”. Дискредитуючи всіх і вся, які мають думку відмінну від їхньої, запускаючи наклепи в соціальні мережі.

Рятівник особисто лобіював питання про призначення на цю посаду своєї дочки.

Як вважаєте, це “ПРОПОЗИЦІЯ” – професіоналізму, дружби чи корупції?

Як Вам така пропозиція?!

Хто наступний? – будемо Вас інформувати.

Не так давно наш сайт повідомляв цікаву інформацію з приводу «Кадрової політики Орлюка!» http://www.berdychiv.info/%d0%ba%d0%b0%d0%b4%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%96%d1%82%d0%b8%d0%ba%d0%b0-%d0%be%d1%80%d0%bb%d1%8e%d0%ba%d0%b0/