додому Бердичів Інспектори превентивної служби поліції затримали двох чоловіків, які викрали батареї із приміщення...

Інспектори превентивної служби поліції затримали двох чоловіків, які викрали батареї із приміщення недіючого дитячого садочку в одному з сіл району

170
0

17 лютого до дільничного інспектора звернулась голова сільської ради с. Садки і поскаржилась на те, що виявила крадіжку понад 100 секцій чавунних батарей у закритому комплексі колишнього дитячого садка.

Обставини події на місці зафіксували працівники слідчо-оперативної групи відділу поліції, які прибули за викликом до села.

У цей же час дільничні опитували місцевих жителів про обставини події. Про підозрілих чоловіків, які напередодні ввечері крутилися біля садочка, розповіли відразу кілька мешканців. За отриманим описом зовнішності інспектори зробили припущення про особи крадіїв.

Зайшовши до оселі одного з підозрюваних, поліцейські переконались у правильності своїх здогадок. Та й сам 52-річний чоловік відразу здогадався про мету візиту інспекторів і не став заперечувати свою причетність до крадіжки.

Згодом з’ясувалось, що його спільником був 44-річний сусід. Разом чоловіки й витягли батереї, які приховали, щоб згодом здати у пункт прийому металобрухту.

– За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, – прокоментував начальник Бердичівського відділу поліції Роман Зайцев. – Один з підозрюваних раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності. Нині ми перевіряємо, чи не причетні ці чоловіки до інших крадіжок, що сталися на території району.

Відповідно до санкції статті затриманим може загрожувати ув’язнення на термін від 3 до 6 років.