додому Бердичів Ілля Смичок: “Якби радикали Ляшка не зголосилися допомогти родині Героя, то я...

Ілля Смичок: “Якби радикали Ляшка не зголосилися допомогти родині Героя, то я впевнений, що місцева влада про них і не згадала б» ВІДЕО

206
0

Негода у вигляді величезного граду, яка пронеслася наприкінці вересня Бердичевом додала клопотів містянам. Кожен намагався допомогти як міг постраждалим, але були й такі, хто ставив палки в колеса іншим.

Депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ілля Смичок розповів Першому інформаційному порталу Наш Бердичів як міський голова зі своїм заступником через паркани лазили: «Ми взялися, допомагати і тут вони (Мазур із заступником – ред.) вже туди поїхали. Ви бачили хоч десь, щоб на якийсь об’єкт виїжджав особисто міський голова? А поруч бабка 94-річна, інвалід і ветеран війни, до неї вони не поїхали. Якби радикали Ляшка не зголосилися допомогти родині Героя, то я впевнений, що місцева влада про них і не згадала б».

Нагадаємо, як повідомляв Наш Бердичів, півтора тижня знадобилось бердичівським чиновникам, щоб прийняти хоча б якесь рішення в питанні допомоги жертвам градопаду.

Складається враження, що міська влада, яка зобов’язана оперативно опікуватися проблемами громади передусім піклується про те, як завадити політичним опонентам. Про це дивіться у ексклюзивному відео Першого інформаційного порталу Наш Бердичів.