додому Бердичів Ігри престолів в Бердичівській районній раді. Голос люду… ВІДЕО

Ігри престолів в Бердичівській районній раді. Голос люду… ВІДЕО

336
0

Владу можна здобути, але часто її найважче втримати та й нема нічого вічного під нашим Сонцем. Наприкінці липня більшість депутатів вирішило підняти питання про висловлення недовіри і переобрання голови Бердичівської районної ради Максима Самчика. Історія продовжилася вчора, 8 серпня. При цьому двічі завершення виявилось однаковим. Сесію відкрили, нова більшість оголосила вимогу, діючий голова відмовився ставити це питання в порядок денний, відповідно голосів, щоб розглядати підготовані питання не було. Непоступливість з обох боків завершувалась тим, що Максим Самчик закривав сесію.

Проте, останнього разу депутатська більшість вирішила попри завершення «офіційної» сесії продовжити її, і нарешті завершити розпочате. 19 депутатів, залишились в залі, обрали головуючого, шляхом таємного голосування зняли Максима Самчика, обрали на його місце Софію Томашевську, а заміть Олени Рудик обрали Вишнівського. Потім оперативно прийняли переважну більшість важливих поточних питань порядку денного до якого руки не доходили майже місяць і розійшлись з відчуттям виконаного обов’язку.

А ось ранок 9 серпня розпочався активно – з поліцією, селянами, журналістами та просто спантеличеними працівниками району.

Нова голова вирішила потрапити в кабінет, що їй не вдалося. Викликали правоохоронців. За цей час підійшли люди із села і ось що почалося….

Третя серія боротьби за трон голови у серіалі “Ігри престолів в Бердичівській районній раді”