додому Бердичів Ігор Романський та Роман Пілецький завітали з подарунками до школи-інтернату

Ігор Романський та Роман Пілецький завітали з подарунками до школи-інтернату

110
0

27 грудня у КНЗ “Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат”, пройшла Новорічна вечірка Баги-Яги. Це одна із серії таких вечірок напередодні новорічних свят, які вже не перший рік організовує даний заклад. Директор закладу Жанна Дмитрівна зустрічала дуже гостей з посмішкою на обличчі.

На святі були вихованці школи початкових класів близько 100 дітей. На свято завітали у капелюхах Діда Мороза  депутат обласної ради Ігор Романський та житель м. Бердичева Роман Пілецький. Теплими словами та з новорічними подарунками до присутніх звернувся Ігор Романський.

Театралізована вечірка подарувала дітям казкову атмосферу зустрічі Нового 2018 року. А приємним сюрпризом для малечі стали солодкі подарунки від депутата обласної  ради. Кожна дитина отримала подарунок.

Але не лише із солодощами приїхав депутат. Він вручив подяку вихованцям закладу за активну участь у Всеукраїнській благодійній акції «За чисте довкілля».

За традицією, після закінчення новорічної вистави всі учні мали вечір відпочинку у холі школи. Казкові герої, разом з діточками та гостями свята вели хоровод навкруги ялинки.

Тож вітаємо всіх із наступаючим Новим роком! Бажаємо в новому році здійснення всіх найзаповітніших бажань та, звісно ж, міцного здоров’я й миру в Україні!

8CED248B-F5DB-49F5-8FF2-82C96FBDDD0C

949C54ED-84C3-402C-8089-B8C8FEC45E9D