додому Бердичів Ігор Романський: «Реальні справи – справжні зміни!»

Ігор Романський: «Реальні справи – справжні зміни!»

68
0

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», регламентом Житомирської обласної ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів обласної ради.

Постійно підтримую зв’язок з виборцями, трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями, районами, сільськими радами.

Працюю в постійній комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та у справах ветеранів, обласній комісії з координації роботи транспорту та безпеки дорожнього руху, робочій групі з оренди майна Житомирської обласної ради, головою Наглядової ради комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж».

Як депутат обласної ради, неодноразово відвідував дитячі садочки, школи, бібліотеки, училища, інтернати, коледжі, лікарні, геріатричні пансіонати та інші комунальні заклади і підприємства Житомирщини.

Співпрацюю з органами місцевого самоврядування та комунальними установами міста Бердичева. Працюючи в Обласній комісії з координації роботи транспорту та безпеки дорожнього руху, неодноразово подавав звернення до міського голови щодо неналежного стану дорожніх знаків, асфальтного покриття та комунікацій, які пов’язані з дорожніми знаками.

Мої звернення оперативно розглядаються, підтримуються та виконуються.

За моїм поданням було підтримано п’ять важливих питань:

  1. Встановити державну дотацію у розмірі 5000 грн на кожну дійну корову, незалежно від того, чи вона утримується у фермера, чи в приватному господарстві селянина.
  2. Невідкладно ухвалити закон про заборону використання пальмової олії в харчовій промисловості.
  3. Припинення дипломатичних стосунків та введення візового режиму з Російською Федерацією.

Регулярно виїжджаю з волонтерською місією на Східний фронт. Постійно допомагаю нашим

військовим, які ризикують життям, заради миру в Україні.

Постійно підтримую проведення спортивних змагань на обласному, міському та районному рівнях.

  1. Підтримка малого підприємництва та Звернення про ветування внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій» (касових апаратів).
  2. Захист екології та підтримка «Звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства екології та природних ресурсів України щодо заборони використання поліетиленових пакетів».

Чимало нарікань виникають у мешканців щодо відсутності дитячих майданчиків у дворах будинків, тому допоміг вирішити питання їх встановлення за адресами:

– пл. Соборна, 9;

– вул. Шевченка, 25;

– Вінницька, 25;

– вул. Миру, 2, 4, 6, 8;

– вул. Одеська, 36/1, 38;

– вул. Є. Старікова, 4;

– вул. Братів Міхеєвих 4, 6;

– вул. Житомирська, 46/1, 50 б;

– ЗОШ №8;
– в Ботанічному саду

За власною ініціативою, було затверджено проект рішення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України щодо захисту інституції сім’ї. Більшість депутатів проголосували «ЗА» та підтримали на сесії обласної ради.

Неодноразово допомагав і буду допомагати безпритульним тваринам.

З власної ініціативи подав, і Голова Житомирської державної адміністрації надіслав проект рішення щодо подолання вето Президента України на Закон №5495 (стосовно збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів).

Ознайомитись з моєю діяльністю ви можете в місцевих засобах масової інформації, зокрема на шпальтах Першого інформаційного порталу «Наш Бердичів». Окрім того, запрошую до спілкування на сторінці в соціальній мережі Facebook (Ігор Романський https://www.facebook.com/profile.php?id=100006642455659).

Моє основне завдання – соціальний захист населення, всебічний розвиток дітей та охорона здоров’я. Я вважаю, що саме ці інститути отримують найменшу підтримку від держави, а тому потребують особливого ставлення та більше уваги з боку місцевої влади. У 2016 та 2019 році Бердичівському геріатричному пансіонату було виділено 200 тисяч гривень на очистку та фільтрування води. 80 тисяч виділено для Бердичівського військового комісаріату на заміну вікон та дверей.

Першочергово спрямовував кошти на термінові операції, на дороге довготривале лікування, зокрема, постраждалим на Майдані, реабілітацію дітей-інвалідів, реабілітацію онкохворих, багатодітним матерям, пенсіонерам, одиноким малозабезпеченим. Допомогу отримали майже 100 громадян.

Нагороджений медаллю Міністра оборони України Полторака «За сприяння Збройним Силам України» (2018 р.), медаллю «За благодійну діяльність» (2016 р.), нагрудним знаком «Залізний Хрест»(2017 р.) та «За вільну Україну АТО»(2016 р.), медаллю «Гордість ЖНАЕУ»(2017 р.).

Проблем досить багато, є над чим працювати, планую зробити значно більше. Вважаю справою честі допомагати землякам і надалі, гарантую чесно і цілеспрямовано брати на себе зобов’язання, виконувати обіцянки. Спасибі за довіру. Ваші сподівання виправдаю.

З повагою –

Ігор Романський, депутат Житомирської обласної ради,
кандидат на посаду міського голови Бердичева

За час каденції депутата Житомирської обласної ради виділив потребуючим матеріальної допомоги понад 680 000 гривень

Загалом, спрямовано коштів для Бердичева більше 2,5 мільйонів гривень.

Окрім того, завжди підтримував спрямування медичної та освітньої субвенції на заробітну плату лікарям, вчителям та працівникам бюджетної сфери.