додому Без категорії Ігор Романський радикально презентував Василю Мазуру “питної води” з водопроводу (ВІДЕО)

Ігор Романський радикально презентував Василю Мазуру “питної води” з водопроводу (ВІДЕО)

954
0

Сесія Бердичівської міської ради 29 травня 2017 року почалася досить епічно: депутат обласної ради від Радикальної партії Ігор Романський презентував міському голові та депутатам Бердичева «питну» воду з системи водопостачання міста. Сесійну залу заполонили оплески, адже питання води дуже гостро постало перед містянами. Погане постачання води та ще гірша її якість, висока ціна – ось що вже дійсно набридло бердичівлянам.

«Як головний радикал Бердичева побажав міському голові Василю Мазуру та депутатам, щоб при прийнятті кожного рішення вони пам’ятали, яку воду п’ють наші діти та мешканці Бердичева, а вода – це ж джерело життя. Чи не так? У мене єдине запитання: Що було зроблено міським головою за 20 років його керування щодо питної води в місті? Депутати змінювалися, а от міський голова Василь Мазур залишався на своєму робочому місці усі ці 20 років,»- прокоментував Ігор Романський, депутат облради від Радикальної партії Олега Ляшка.

Радикали почали боротьбу з постійними утисками з боку міської влади, адже ціни на все ростуть, а якість надання послуг з кожним днем лише погіршується.