додому Бердичів Бізнес Ігор Романський продовжує піклуватися про комфорт студентів та викладачів

Ігор Романський продовжує піклуватися про комфорт студентів та викладачів

158
0

Обнова в житті одного з факультетів Житомирського національного агроекологічного університету. Проректор Юрій Дем’яненко звернувся до депутата Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Романського з проханням встановити металопластикові вікна в лабораторних та комп’ютерних навчальних аудиторіях.

Виконавши обіцяне, обранець завітав до закладу, що б особисто оглянути якість проведених робіт та поспілкуватися з викладачами та студентами.

Ігор Васильович Романський відзначив важливість цього факультету для нашої області: «Факультет економіки та менеджменту Житомирського національного агроекологічного університету один з наймолодших, але в той же час найпотужніший. Випускники, яких готує заклад, мають стратегічне значення для нашої області. В сучасних умовах дії Угоди про вільну торгівлю з Євросоюзом, розбудови потужної економіки та розвитку туризму, підготовка та умови українських професійних кадрів для мене є пріоритетом».

Нагадаємо, факультет створений в серпні 1999 року з метою підвищення якості підготовки спеціалістів економічного профілю. На сьогодні здійснюється підготовка студентів за освітніми ступенями «Бакалавр» та «Магістр» у розрізі 7-ми освітніх програм («Менеджмент» (спеціалізації «Менеджмент ЗЕД, «Менеджмент організацій і адміністрування), «Економіка», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Міжнародні економічні відносини», «Туризм», «Публічне управління та адміністрування» та «Маркетинг». Факультеті налічує понад 800 студентів, з них лише на денній формі навчання – 425 осіб. У закладі навчаються студенти з Житомирської та Рівненської областей.