додому Бердичів Ігор Романський продовжує додавати сонця та підняв настрій колективу дитячого садочка №...

Ігор Романський продовжує додавати сонця та підняв настрій колективу дитячого садочка № 28

73
0

У дошкільних навчальних закладах проблем вистачає. Тому не дивно, що багато з них не можуть виховувати дітей у зручних та нормальних умовах. Адже десь десятиріччями не робили капітальний ремонт, а десь не завозили нові меблі. Дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) №28 не став винятком. Директор закладу, Пойдіна Л.В., багато років добивалася створення належних та безпечних умов перебування дітей та персоналу в садочку. За її словами, в першу чергу заміни потребували комплекти дитячих ліжечок для спальні. Саме тому вона звернулася по допомогу до депутата обласної ради  Ігоря Романського.

«Ми показали депутату наші проблеми. Зокрема, старі ліжка. Тому Ігор Васильович перейнявся нашою проблемою і посприяв придбанню нових комплектів дитячих ліжечок для спальні у молодшу групу «Квіткова галявина». Тепер у садочку буде тепліше та затишніше. Цього коштами батьківського комітету ми не могли б зробити, адже сума значна», – зауважила директор.

Батьківський комітет подарував подяку депутату за допомогу у виділенні коштів.

У свою чергу депутат наголосив, що дотримується обіцянки піклуватися про підростаюче покоління. Це стосується, в тому числі, і питання оновлення дитячих закладів. «Прикро, що в часи економічної скрути, дитячі садочки фактично залишені сам на сам зі своїми проблемами. І цей не став винятком. Тому я просто не міг залишитися осторонь», – зазначила депутат.