додому Бердичів Ігор Романський привітав школярів та їх батьків із Днем знань

Ігор Романський привітав школярів та їх батьків із Днем знань

193
0

1 вересня цього року порадувало бердичівлян чудовою погожою дниною, а тому всі офіційні заходи по школах міста пройшли яскраво та красиво.

З ранку-раненько депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський з дітками відвідав святкову лінійку. Згодом йому вдалося також особисто завітати до загальноосвітньої школи №8 на своєму виборчому окрузі та в Палац культури на захід Бердичівського медичного коледжу.

Ігор Васильович Романський на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook також привітав дітей та їхніх батьків:

«Дорогі друзі! Вітаю Вас з Днем знань! Бажаю відмінного настрою в новому навчальному році, цікавої і плідної роботи, творчих успіхів.
1 вересня ми відзначаємо не просто як День знань, це особливий день в нашому житті – свято нашої світлої надії, міцної віри. Свято, нерозривно пов’язане з новими починаннями й можливостями, масою нових ідей, сміливими експериментами, радісними відкриттями, постійним пошуком і вірою в майбутнє».

Відвідуючи міську школу № 8 депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка вшанував пам’ять бердичівлянина, Героя українсько-російської війни Олега Реготуна, який навчався в цій школі.